Pokazywanie postów oznaczonych etykietą techniczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą techniczne. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 9 marca 2010

Zygzakowa porażka


Jednak się na razie zraziłam i nie będę próbować dalej zygzaka. Najlepsze co mi się udało uzyskać to ten brzeg


Na razie nie wiem gdzie jest problem, czy to wina maszyny czy moja, więc mam zamiar zająć się szyciem na prosto. Bo to już mi zaczyna trochę lepiej iść. Wpadłam w odpowiedni rytm pedałowania i już mi nie robi różnicy, że nie mam tej elektryki.

piątek, 5 marca 2010

Koniec z pętelkami!


Udało się! Zwalczyłam pętelki!
Chodzi oczywiście o te pętelki, które mi się robiły na dole szwu.
Wzięłam do ręki instrukcję, pokombinowałam z napięciami nici i udało się. Dolna nić była zbyt luźna. Teraz już jest ok i pętelek nie ma.
W związku z tym zaczęłam zabawę i próbuję zrobić zygzakowaty ścieg. Na razie z marnymi skutkami, ale nie zrażam się. Może coś nowego niedługo powstanie?
 

Copyright © 2008 Designed by SimplyWP | Made free by Scrapbooking Software | Bloggerized by Ipiet Notez | Distributed by Deluxe Templates